Doprava a platba

Doprava PPL Parcelshop (výdajné miesta)

  • objednávka v hodnote do 75 Eur – cena dopravy 8 Eur
  • objednávka v hodnote nad 75 Eur – doprava zadarmo
  • dobierka 4 Eur

Osobný odber na našej pobočke v Zlíně

  • zľava 5% pri použití zľavového kupónu: ZLIN (nie je možné kombinovať s inými zľavovými kupónmi)

Platobná brána Comgate

Platobná brána COMGATE ponúka rýchly a bezpečný spôsob platenia na internete.
Platbu vykonáte priamo na platobnej bráne po dokončení objednávky, alebo vás brána presmeruje do internetového bankovníctva Vami zvolenej banky, prípadne na stránku, ktorá zodpovedá zvolenej platobnej metóde v objednávke.
Po odoslaní platby vám COMGATE automaticky zašle e-mail, v ktorom nájdete odkaz na sledovanie stavu platby, alebo v ktorom obdržíte inštrukcie na dokončenie platby.
Všetky informácie o vašich platbách vrátane čísla platobnej karty sú zabezpečené šifrovanou komunikáciou a COMGATE s nimi nakladá v súlade s najvyšším bezpečnostným štandardom kartových asociácií.

Možnosti platenia

On-line platby na našom eshope zaisťuje spoločnosť ComGate Payments, a.s. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia on-line. Do rozhrania Platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure.

Platba bankovým prevodom

Klasický bankový prevod – vykonávate z prostredia vášho internetového bankovníctva. Na rozdiel od online bankového prevodu sa vám nezobrazia žiadne predvyplnené údaje, všetko musíte vyplniť ručne. Platbu si však môžete uľahčiť pomocou QR kódu.