WP Olej z červeného piesočného úhora 1000 ml

Katalogové číslo: 76018 (1000ml) Kategorie:

WINNER PLUS Cicerello “Olej z červeného piesočného úhora” je prírodný doplnok stravy s vysokým obsahom karoténu, ktorý sa podáva spolu s denným kŕmením. Vedie k lesklej a hebkej srsti, podporuje jemnú a pružnú pokožku a má pozitívny vplyv na pigmentáciu. Vysoká koncentrácia tukov a omega mastných kyselín zaručuje optimálny energetický prínos.

– Na kožné problémy a alergie
– Podporuje zdravú a lesklú srsť

Polynenasýtené mastné kyseliny pozitívne pôsobia proti kožným problémom, alergiám a pomáhajú najmä pri bolestiach kĺbov. Pomáha aj pri svrbení a chronických a alergických podráždeniach. Olej z piesočného úhora je optimálnym príspevkom k zdravej výžive. Neobsahuje surové bielkoviny a obsahuje len veľmi malé množstvo vitamínov A, D a E (bez nutričného vplyvu).

Najvyššia kvalita s ohľadom na životné prostredie:
Lov a ťažba surovín na výrobu červeného piesočného úhora plne podlieha smerniciam Európskej únie a uskutočňuje sa len počas prvých 6-8 týždňov jari, keď ryby vykazujú najvyššiu koncentráciu ikier.

Zložky

Olej z červeného piesočného úhora (Ammodytidae), antioxidanty: bohatý na výťažky tokoferolu prírodného pôvodu; 6-palmitoil, kyselina L-askorbová.

Odporúčané dávkovanie na zviera a deň:

Mačky: 5 ml.
Malé plemená do 10 kg: 5 ml.
Psy stredných plemien do 20 kg: 10 ml.
Väčšie plemená psov do 40 kg: 20 ml.
Stredné a maxi plemená psov nad 40 kg: 25-30 ml

Neprekračujte 30 ml denne

 

 24,46

Vyčistit
0