NP Energy 25 KG

Katalogové číslo: 18025 (25kg) Kategorie: , , Štítek:

Natural Plus Energy

Prírodné, bezlepkové a profesionálne krmivo lisované za studena s množstvom energie pre aktívne športové a poľovné psy všetkých plemien. BEZLEPKOVÉ – aj pre nutrične citlivých a alergických psov s optimálnou stráviteľnosťou a vynikajúcou znášanlivosťou.

NATURAL PLUS ENERGY je prírodné, za studena lisované a profesionálne kompletné krmivo pre obzvlášť aktívne psy všetkých plemien, ako sú športové alebo poľovné psy so zvýšenými energetickými nárokmi z našej línie NATURAL PLUS LINE, špeciálne vyvinutej pre športové, poľovné a chovateľské psy.

Bezlepkové a vysoko stráviteľné kompletné krmivo lisované za studena pre dospelé psy s vynikajúcou prijateľnosťou. NATURAL PLUS ENERGY je ideálny pre aktívne psy, ako sú športové, výkonnostné, služobné, pracovné a poľovné psy, ktoré majú zvýšenú potrebu energie v dôsledku zvýšenej fyzickej aktivity.

Vďaka prémiovému kuraciemu mäsu a vysoko rozpustným rastlinným bielkovinám je toto krmivo nielen dobre stráviteľné, ale poskytuje aj vysoký prísun energie, ktorá je v prípade potreby rýchlo k dispozícii. Bezlepkové rastlinné zdroje sacharidov vo forme vysoko stráviteľnej kukurice a prírodnej rastlinnej vlákniny sú vysoko stráviteľné a poskytujú ľahko metabolizovateľnú energiu. Šetrný proces lisovania za studena zachováva prírodné vitamíny a účinné látky a zabezpečuje veľmi dobrú stráviteľnosť – dokonca aj pre alergických a nutrične citlivých psov. Proces lisovania za studena zachováva prirodzené chute a zabezpečuje, že potraviny majú príjemnú vôňu a chuť, a preto sú veľmi dobre prijímané.

NATURAL PLUS je optimálny aj pre psov, ktorí majú nedostatočný príjem potravy, metabolické alebo tráviace problémy a nepriberajú. Esenciálne mastné kyseliny omega 3 a omega 6 obsiahnuté v krmive zabezpečujú zdravú kožu a lesklú srsť. L-karnitín podporuje metabolizmus energie a tukov. Maltodextrín, ktorý sa skladá z maltózy (sladový cukor) a dextrózy (fruktóza), poskytuje ďalšiu energiu, ktorá sa veľmi rýchlo metabolizuje. Vitamín E získaný z prírodných zložiek posilňuje imunitný systém a poskytuje aktívnu ochranu buniek pred voľnými radikálmi. Bezlepková receptúra s kukuricou ako zdrojom rastlinných bielkovín a sušeným kuracím mäsom ako živočíšnou bielkovinou zaručuje najlepšiu znášanlivosť.

LISOVANIE ZA STUDENA – VÝROBNÝ PROCES, KTORÝ ŠETRÍ SUROVINY

Pre aktívne psy s vysokou potrebou energie na podporu výkonu.
PODPORUJE VÝKON a AKTIVITU psa.
Maltodextrín poskytuje rýchlo dostupnú energiu vďaka použitiu SLADOVÉHO CUKRU a OVOCNÉHO CUKRU.
VELMI VYSOKÁ PRÍJEMNOSŤ vďaka výraznej prírodnej chuti krmiva – aj pre vyberavých psov
Preto je ideálny aj pre chudobných a psov, ktorí nemajú chuť na jedlo.
BEZ GLUTÉNU A HYPOA LERGÉNOV – BEZ PŠENICE, aj pre nutrične citlivé psy, psy citlivé na tráviaci trakt a alergikov.
Podporuje zdravú pokožku a lesklú srsť
Optimalizuje vstrebávanie vody v prospech funkcie obličiek
S mäsom a rybami ako zdrojmi živočíšnych bielkovín
Bezlepková, vysoko stráviteľná kukurica ako hlavný zdroj rastlinných bielkovín
Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pre zdravú pokožku a krásnu srsť
Ľahko stráviteľná najvyššia kvalita z jemne spracovaných prírodných surovín
Bez pšenice, bežných obilnín, vaječného prášku a mliečnych výrobkov
Zaručene bez GMO (žiadne geneticky modifikované organizmy)
Bez pridaných chemických aróm, farbív a konzervačných látok
Konzervované vitamínom E z prírodných zložiek
Zaručený výskum a vývoj bez testovania na zvieratách
Ekologická výroba s najmodernejšími výrobnými štandardmi

Zložky:

Protein 24%, Tuk 18%, Hrubá vláknina 2,2%, Surový popel 7,4%, Vápník 1,8%, Fosfor 1,1%,

Kukurica (štiepená); dehydrované mäsové bielkoviny; kurací tuk; hydrolyzovaná želatína; sušené kuracie mäso; rastlinná vláknina (prírodného pôvodu); sušené ryby; maltodextrín; omega 3; omega 6; minerálne látky; vitamíny a stopové prvky; prírodný vitamín E.

 62,00

Vyčistit
0