WP Mono Special

Katalogové číslo: 14218 (18kg) Kategorie: , ,

Super Premium Mono Special je prírodné bezlepkové monobielkovinové kompletné krmivo s bravčovým mäsom ako jediným zdrojom živočíšnych bielkovín, vhodné pre dospelé psy všetkých plemien. Vďaka tejto vysokokvalitnej monobielkovine je veľmi vhodná aj pre psov s potravinovou citlivosťou a alergiou na hydinu, jahňacinu, hovädzie mäso a ryby.

Špeciálna receptúra podporuje správnu funkciu metabolizmu, ľahkú stráviteľnosť a správne fungovanie tráviaceho traktu. Ideálne pre bežne aktívne psy, pretože toto krmivo ponúka vyvážený príjem energie. Dôležitý prísun taurínu a L-karnitínu, ktorý uľahčuje premenu tukov na energiu.

Optimálny pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín spolu s lososovým olejom na zabezpečenie zdravej kože a lesklej srsti. Glukozamíny v prášku z novozélandskej zelenej mušle (Perna canaliculus) na posilnenie kĺbov, väzov a chrupaviek. Chondroitín ako kĺbová výživa zásobuje pohybový aparát a zabraňuje známkam opotrebovania chrupavkového tkaniva tým, že robí chrupavku pružnou a odolnou. Chondroitín má tiež analgetické a protizápalové účinky.

Vyrobené bez: pšenice, sóje, vaječného prášku, mliečnych výrobkov, chemických farbív, aróm, vôní a bezlepkových obilnín.

Zložky.

Bravčové sušené mäso (23 %); ryža; kukurica; lúpaný ovos; živočíšny tuk; lososový olej; pivovarské kvasnice; manánové oligosacharidy (prírodného pôvodu);
Glukosamín; chondroitín, inulín (fruktooligosacharidy prírodného pôvodu) Minerály; vitamíny; stopové prvky; prírodný vitamín E.

Analytické zložky:

Obsah bielkovín 23 %, obsah tuku 13 %, hrubá vláknina 2,00 %, hrubý popol 6,40 %, vápnik 1,7 %, fosfor 1,10 %, omega 3 (0,40 %), omega 6 (3,00 %),

 

 48,79

Vyčistit
0