WP Puppy Starter

Katalogové číslo: 10003 (3kg), 10018 (18kg) Kategorie: , ,

Super Premium Puppy Starter je kompletné bezlepkové krmivo vyrobené z kuracieho mäsa a z lososu v tej najvyššej kvalite, určené pre šteňatá všetkých plemien od prvého príkrmu vo veku 4 týždňa do 6. mesiaca. Obsahuje zaručene potrebné množstvo živín v správnej kombinácii na optimálny rast, zdravý vývoj kostry a na správny rast svalov. Ideálne aj pre gravidné a dojčiace sučky so zvýšenou energetickou náročnosťou.

 

 • Puppy Starter-kompletné krmivo pre šteňatá všetkých plemien
 • Bez lepku – kvalitné kura a losos zaisťujú vysokú stráviteľnosť
 • Optimálny pomer vápnika a fosforu pre vývoj šteniat
 • Tiež vhodné pre gravidné a dojčiace sučky
 • 36 % kuracieho mäsa a 4 % lososa ako zdroja živočíšnych bielkovín
 • Lososový olej, Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny z lososa pre zdravú pokožku a lesklú srsť
 • Glukosamíny z mäsa novozélandskej mušle so zelenými riasami podporujú chrupavku, väzy, kĺby a šľachy
 • Chondroitín chráni tkanivá chrupavky a zabraňuje známky opotrebovania
 • Inulín, frukto-oligosacharidy prírodného pôvodu, podporujú črevnú flóru a stimulujú trávenie tukov
 • MOS> Manna nové oligosacharidy prírodného pôvodu pôsobia ako „probiotiká“ a podporujú črevá a imunitný systém
 • Bez chemických príchutí, farieb a konzervačných látok
 • Konzervované vitamínom E získavaným z prírodných surovín
 • Obsahuje cholinchlorid na ochranu orgánov
 • Výskum a vývoj zaručený bez testovania na zvieratách

PUPPY STARTER obsahuje všetky cenné živiny a stopové prvky v správnom pomere. Najmä v rastovej fáze je pre optimálny celkový vývoj šteňaťa obzvlášť dôležitá úplne kvalitná strava.Obsiahnuté mastné kyseliny omega 6 a omega 3 sú pre organizmus veľmi dôležité pre posilnenie imunitného systému a spoločne s lososovým olejom zaisťujú zdravú pokožku a lesklú srsť. Vďaka špeciálnej kombinácii vitamínov a minerálov sú šteňatá optimálne vyživované vo svojej rastovej fáze. Osobitná dôležitosť bola prikladaná pomeru vápnika a fosforu, aby sa podporil správny vývoj kĺbov a kostí. Glukosamín z novozélandskej mušle so zelenou riasou a chondroitín podporujú optimálny vývoj chrupaviek, kĺbov, väzov a šliach. Cholinchlorid účinne chráni orgány a podporuje vývoj pohybového aparátu.Prírodné frukto-oligosacharidy „inulín“ podporujú črevnú flóru a stimulujú trávenie tukov. Pridané manánové oligosacharidy “MOS” prírodného pôvodu pôsobia ako “prebiotiká” a účinne podporujú črevný trakt a imunitný systém. Ľahko stráviteľná ryža a repnou vlákninou zbavenou cukru je jediným zdrojom rastlinných bielkovín zaisťujúcich veľmi dobrú stráviteľnosť.

Pri výrobe je úplne upustené od pridávania produktov GMO, sóje, pšenice, kukurice a obilia, vaječného prášku a mliečnych výrobkov, ako aj chemických farbív, aróm a aromatických látok.

Zloženie: Sušené kuracie mäso (36 %); Ryža; Kurací tuk; Ryža (so želatínovaným škrobom); Sušený losos(4 %); Vláknina z repy (zbavená cukru); Hydinový proteín (hydrolyzovaný); Pivovarské kvasnice; Lososový olej; Rastlinná vláknina (prírodného pôvodu); Mannanoligosacharidy (prírodného pôvodu); Inulín (oligosacharidy plodov prírodného pôvodu); Glukosamín; Chondroitín;

Analytické zložky: Proteín 31 %, Obsah tuku 22 %, Hrubá vláknina 2,60 %, Hrubý popol 6,90 %, Vápnik 1,60 %, Fosfor 1,10 %, Selén 0,50 mg/kg, Omega 3 – 0 ,50 %; Omega 6 – 4,5 %,Doplnkové látky v 1 kg. Nutričné ​​doplnkové látky: Vitamín A 24.000 IU, Vitamín D3 1.800 IU, Vitamín E 220 IU, Vitamín B1 15 mg, Vitamín B2 20 mg, Vitamín B6 20 mg, Vitamín B12 210 mcg, Vitamín B12 210 mcg, Vitamín B12 210 mcg , Niacinamid 50 mg, Kyselina listová 7 mg, Taurín 1.000 mg, Biotín 1.000 mcg, Síran meďnatý 5 mg, Zinok 65 mg, Železo 50 mg, Mangán 35 mg, Jód 1,50 mg, L-Carnitín 30;Prírodný vitamín E.

 18,49 55,99

Vyčistit
0